Laira:
Onffline - Musím dodělat spousta věcí.
Co musím udělat
>> Napsat články potřebné pro hru <<
>> Opravit gramatické chyby ve starších článcích <<
Momentálně mi dejte volno do pondělka :D

Únor 2013

Dasa

26. února 2013 v 15:47 | Alli
Přezdívka Dasa
Věk 17
Specializace Chovatelka
Titul Začátečník
Pk 5000
Spk 10
Bonusy
-----------

Batoh

Peříčka

Pokemoni
U profesora
----------------------------

4. Stadion - Elesa

26. února 2013 v 14:02 | Alli
Ahoj jmenuji se Elesa , a jsem na čtvrtém stadioně . Pokud si se mnou chceš dát zápas , tak napiš a my se domluvíme . Musíš mít , ale již tři odznaky ! Dále se specializuji na elektrické typy a mimochodem , zápas je na zápasovém chatu , to snad víž . Tak co ? Chceš mě porazit nebo chceš prohrát ?!
Za výhru získáš
3000$ a Bleskový odznak
Pokémoni

http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110414213435/es.pokemon/images/8/8e/Tynamo_(dream_world).png
Jméno Tynamo
Typ
Level 25
Síla 30 % / 500 %
Útoky
Nárazový útok
Bleskový útok
boltový útok
Prudký útok


http://pldh.net/media/dreamworld/587.png
Jméno Emolga
Typ
Level 27
Síla 32 % / 500 %
Útoky
Blesková rána
Křídlový útok
Sladký polibek
Elektro koule
http://pokemondungeon.net/gallery/albums/Dream%20World/Pokemon/normal_523Zebstrika_Dream.png
Jméno Zebstrika
Typ
Level 30
Síla 40 % / 500 %
Útoky
Dvojtý kop
Bleskový útok
Ohnivý útok
Boltový útok

Jsem zpět.

26. února 2013 v 13:46 | Alli
Jsem již zpět, akorát mi teď není moc dobře, ale to mě nijak nezastaví. Teď budu ovšem pomáhat jako spoluadminka dalším blogům jelikož nechci aby si mysleli že na ně kašlu i když je mi zle. Je mi blbě, ale takhle mi už bylo a na druhý den bylo dobře. Kdo ví jestli mi bude zítra už lépe, ale i tak teď budu pomáhat jiným blogům. Ještě tu jen udělám nějaké věci, ale jinak mě dnes už možná neuvidíte.
PS: Já teď nevím co píšu takže na mě nenadávejte. :D

Nebudu tu

24. února 2013 v 11:51 | Alli
Ahoj tákže chci vám říci že do Úterý tu nebudu. Prý tam bude internet, ale nevím.. Pokud jo tak tu budu, ale i tak budu spíš pryč (a ve volný čas, když tam budu tak se budu dívat na HTTYD :D) budu mít sebou ntb, ale počítám s tím že internet nepůjde. Hrajte ovšem dál Shayla se o to tady (snad) postará.
Edit: Já tu ani přes většinu prázdnin (áno já mám prázdiny ^^) nebudu.

Koordinatorská soutěž

23. února 2013 v 21:21 | Alli
Takže každý měsíc se bude konat koordinatorská soutěž a právě nastala soutěž pro tenhle měsíc ! Bude se odehrávat na chatu. Pokud se účastní málo lidí (počítám z dvěma) tak se účastní pár virtualních členů (členové které budu hrát já). Dobře dole najdeš ostatní věci.
Co a jak

Takže jak víte, v prvním kole musíte svého pokémona co nejlépe přectavit . V dalších kolech (které už budou zápasové) budete používat už jiného pokémona a při těch zápasech musí vaše útoky vypadat co nejelegantněji, ale ještě k prvnímu kolu. Ti nejlepší budou vybráni do dalších kol (většinou postoupí polovina účastněných) kde už se, jak jsem již říkala zápasí. Jakmile zbydou poslední dva budou zápasit mezi sebou a kdo vyhraje získá stuhu. Zápas má časový limit - pět minut. Za tu dobu musíte protivníkovy ubrat co nejvíce bodů a přesto ukázat jak váš pokémon úmí krásně použít útoky.
Co můžeš vyhrát ?
Za vítězstvý konkrétně získáš 500 $ a tuhle stuhu:
Podmínky
  • Musíš mít aspoň dva pokémony
  • Musíš mít pečeť(ě) a obal na pokéball
  • Hlavně ať máš čas
  • Pokud prohraješ nám tu nefňukej
Přihláška
1. Jméno/přezdívka
2. Pokémon kterého použiješ na první kolo
3. Pokémon kterého použiješ na druhé kolo
4. Máš obal na pokéball a pečeť ?
5. Nezapomeň být v čas na chatu

Soutěž se koná 2.3. (Sobota) ve 14:30 hod. !
Filip - Pachirisu

23. února 2013 v 19:54 | Alli
Pachirisu
Přezdívka : --
Pohlaví : Sameček
Získán v : Rychlovka
Věc : Žadná
Level : 30
Síla : 30 %
Obrana : 30 %
Rychlost : 30 %
útoky
Vybojový útok
Prudký útok
Hyper tesák
Nárazový útok
Povaha: Pachirisu přímo zbožňuje zápasy. Nejraději by pořád trénoval a někdy kdžy prohraje nad silnějším pokémonem sám trénuje až do vyčerpaní. Může se snadno naštvat, ale když se o něj trenér dobře stará tak je to velice užitečný a milý pokémon. Pachirisovo oblíbené jídlo je hruška, po té by se mohl ulouct ! Dále má Pachirisu rád dlouhé tréninky.
Povaha: " Hej! Kdo si ?!! "


Shayla - Shiny Pachirisu

23. února 2013 v 19:36 | Alli

Shiny Pachirisu
Přezdívka : --
Pohlaví : Samička
Získán v : Rychlovka
Věc : Žadná
Level : 30
Síla : 30 %
Obrana : 30 %
Rychlost : 30 %
útoky
Vybojový útok
Prudký útok
Hyper tesák
Sladký polibek

Povaha: Pachirisu je velmi opatrná . Má ráda hlavně koordinatorské soutěže, kde vždy ukáže co umí. Je jí jedno jestli to je přectavovací nebo zápasové kolo, ale i tak to má ráda. Svoji trenérku poslouchá na slovo, ale napřed si sním musí získat pevné pouto což může trvat poměrně dlouho, ale určitě se to vyplatí. Svoji roztomilostí každého oslní, ale roztomilost není všechno, její síla je taky velice dobrá. Pachirisu má ráda tréninky, ale vždy chce mít chvíly klidu třeba dva až tři dny bez tréninků a dalšího ovšem je ráda když s ní trenér mluví. Její nejoblíbenější jídlo je jablko a jahody.
Pocit: " Kdo sí ? " Optá se roztomile a schoulí se do klubíčka.

Města a místa

21. února 2013 v 21:16 | Alli
Zde najdeš města a místa která můžeš navštívit.
Města ---Místa
(Upravuje se)

Kdo bude Spoluadminkou ?

20. února 2013 v 13:59 | Alli
Dobře, hodnocení skončilo a nyní přišel čas zjistit kdo se stane spoluadminkou.

Shand

19. února 2013 v 14:09 | Alli

Shayla - Infernape

16. února 2013 v 23:52 | Alli
Infernape
Přezdívka : ---
Pohlaví : Samice
Získán v : Ve vánočním okénku
Věc : --
Level : 36
Síla : 69
Obrana : 60
Rychlost : 72
útoky
Mach rána
plamenomet
Ohnivý vír
Hrabavý útok
Povaha
Infernapina povaha se často mění, dokáže se snadno urazit, ale i snadno rozveselit když je smutná. Je docela silná, ale touží potom aby měla level 100. Kdyby měla někdy tu možnost tak by byla ráda shiny a tak pořád hledá toho možnosti. Trenérovy/ce je velice věrná a má ráda tréninky. Někdy když prohraje nad nějakým pokémonem tak pořád trénuje až do vyčerpaní, to ji nejlépe vrátit spátky do pokeballu. Nikdo neví proč, ale nemá ráda jiné Infernapi .
Pocit : Hele kdo si ?!

Hlasování o Spoluadminku

15. února 2013 v 13:26 | Alli
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2013/013/5/6/403px_fennekin_by_mizuiro_konoha-d5rcjzo.png
No 4 spoluadminky se již přihlásily tak udělám anketu. O každé něco napíšu a vy si vyberete (bude to co si myslím já), ale rozhodnete vy jelikož si někoho vyberu já ostatní mohou žárlit a mohou si myslet že toho kterého jsem si vybrala mám o hodně radši tak si ratši vyberte vy. No více pod perexem... Počkat perex tu není :D


Yuuki
Yuuki je dobrá holka určitě mi pomůže . Určitě vám spousta věcí uzná a tak, ale zamozřejmě že ne všechno . Nikdo není dokonalí a ani Yuuki ne, ale kdyby byla soutěž o dokonalého člověka Yuuki by byla mezi prvními.

Luxya (Kotatko505)
Už tu jako spoluadminka byla, a velice mi pomohla. Má několik dobrých blogů ( asi tři :D ) a umí dobře psát, má dobré nápady a umí hodnotit tréninky a její blogi jsou ( alespoň podle mě ) slavné.

Shayla
Shayla bloguje už poměrně dlouho a z pokéhrama to umí. Zaujal mě její blog -> pokemon25.blog.cz který nějaký hnusný hacker zničil, umí taky dobré Shiny spiritky pokémonů .

Dasa
Dasa je velice dobrá a na práci se jen tak nevykašle . Umí dobře psát a je velice hodná, občas může být i přísná, ale to jen řekne co si opravdu myslí .

Naty(108)
Naty je velice dobrá, a z blogi to umí. Tréninky hodnotit umí taky a měla už vélmi, vélmi hodně blogů takže si myslím že by to byla dobrá spoluadminka.


Můžete si hlasy schánět ! :D

Hlasování končí 20.2.2013 v 14:00
Pokud budou mít někdo stejně hlasů tak se potom udělá ještě jedno hlasování nebo se to prodloužíPokemonské středisko

14. února 2013 v 21:38 | Alli
Ahoj já jsem Sestra Joy a vítám tě tu. Jak vidím potřebuješ si spolu se svými pokémony odpočinout, tady je správné místo pro odpočinek to mi věř. Můžeš si tu i vyměnovat rady,informace,tipy z dalšímy trenéry . Je tu i lekárna co je dobré . Pokud bude tvůj pokémon zraněn nebo velmi vyčerpán tak jsem zajdi a my se už o něj postaráme . Dále tu může dobít elektrickou energiji pokémononovy kdyby mu došla ( o tom se informuje v komentářích ) .
Její pokémoni
Pokemonské středisko slouží k tomu aby byl pokémon zdravý a aby měl plnou energiji pro nějakou akci/zápas a další. Když je pokémon nemocný musí se do pokéstřediska zajít aby ho vyléčily. Když tu pokémoni jsou nemíš snimi podnikat žadné aktivity (do profilu k nim psát samozřejmě můžeš) . Mezitím si můžeš z jinými trenéry vyměňovat informace, nebo nakoupit v lékarně .Pokémoni kteří sestre Joy pomáhají jsou Chansey, Blissey a Audino. Chansey pomáhá sestře Joy nosit pokémony a taky se o ně stará když je Sestra Joy pryč, Blissey nosí různé věci a občas taky nosí nosítka stejně jako Chansey . Audino stejně tak jako Chansey a Blissey může nosit nosítka, ale dělá hlavně to že dokáže dát nějakému pokémonovy kousek své energie . Je i možné že tě sestra Joy doslova "seřve". Ale ona má jen o toho pokémona strach. Pokémoní středisko je prostě velmi důležitá budova .
Co se dá zde udělat
Vyléčit pokémona
Vyměňovat informace z trenéry
Vajíčka u sestry Joy

Rychlovka

14. února 2013 v 20:35 | Alli

White - Purrloin ( příběh )

14. února 2013 v 20:28 | Alli
Druh Purrloin
Přezdívka Catrin
Pohlaví Samička
Povaha
Purrloin má povahu skoro stejnou jako White, ale má i své vlastnosti. Například tu že se moc ráda chichotá . Tahle Purrloin většinou chodí po zadních tlapkách, všechny čtyři používá spíš jen když skáče po stromech a při zápasech . Všechny vždy oslní svou roztomilostí . Nejraději má nějaké ty bobulky a jablka ( po těch by se mohla ulouct !). Tak můe někdy něco ukradnout, ale to nic ona si jenom hraje.
Úroveň 5
Útoky
Škrábavý útok
upřený pohled

Útulek - Garchomp

13. února 2013 v 17:59 | Alli
Garchomp
Přezdívka : --
Pohlaví : Samec
Získán v : Neznámo
Věc : Žadná
Level : 75
Síla : 120 %
Obrana : 107 %
Rychlost : 113 %
útoky
Kousavý útok
Giga dopad
Řvoucí útok
Dračí hněv
Povaha : Garchomp je trochu mírnější než ostatní, ale je velice citlivý tedy ne moc, ale když ho někdo někde nechá nebo ho dá do útulku tak smutný je (stejně jako každý pokemon) . Garchomp je velice silný a nejvíce používá dračí hněv. Je rychlý a rád zápasí. Může ho mít jak trenér tak koordinator a chovatel . Na poprvé nikomu nevěří, ale to se změní když toho člověka pozná . Je takový ochránce a taky nemá moc rád pokeballi, tedy libí se mu jen v Great ballu nejraději by ale zůstal z trenérem venku.
Pocit : " Kdo si ? Nech mě být .. " Poví ti a zakryje si tvář svojí plachtou .

- Jméno pro nadpis nebylo vymyšleno -

9. února 2013 v 22:17 | Alli
http://cdn.bulbagarden.net/upload/f/fb/DW_Snivy_Doll.png
Další článek který nebude nikdo číst ! Hurá :D . No ale dále . Ráda bych tu příjmula " Dočasnou " Spoluadminku . Byla bych ráda kdyby udělala profily pokémonů a aktualizovala by ty nynější (na novou verzi) budu jí zamozřejmě pomáhat (spíše ona bude pomáhat mě dobře) . Pokud to bude dobrá spoluadminka tak si ji možná nechám . Jestli se potom stanete spoluadminkou dám vám pravidla, přihlašovací údáje a tak..
http://cdn.bulbagarden.net/upload/b/b6/DW_Charmander_Doll.png
Ještě jednu méně podstatnou informaci, tedy pro mě. Stala jsem se Administrátorkou na pokemaniak.cz né že bych se tím nějak chlubila jen vám to chci oznámit. Přidám tam různé věci jako třeba více ikonek pokémonů nebo tam dám i své Shiny pokémony. Takže se máte na co těšit, jelikož většina z vás ty obrázky pokémonů používá. To vlastně znamená že i Shiny ikonek pokémonů již nemusíte psát zdroj (pokud jste úžaní tak ho tam klidně dejte :D) . Jinak už nic, chystám pro vás Soutěž no.. Zatím pa..

Layout pro Justina

9. února 2013 v 18:57 | Alli
|Pokémon Layout|Náhled|NENASTAVENÝ|

Tak jsem nakonec ten Design udělala . Omlouvám se Alee, ale mě takové layouty nejdou a nemohu najít k tomu obrázek. Pokusím se ho, ale udělat . Tenhle Layout je z Raichu a Floatzelem nevím zda se ti libí, ale co už. Trvalo mi asi 2 až 3 hodiny ho udělat takže snad se libí. Pokud se ti nelibí mi to , ale napiš. Mimochodem potřebuji tvoje přihlašovací údaje (abych ti to mohla nastavit, neboj nezničím ti blog) . No jinak mě se osobně Layout docela libí, sice není nějak úžasný, ale v PS jsem začátečník tak co už.

Výsledky kontroly členů

2. února 2013 v 16:33 | Alli
Dobrý den, dámy a pánové dnes vám povíme překvapujicící výsledky kontroly členů .
" Kupodivu " se přihlásily všichni ( Filip nemusel, má důvěru a i kdyby neměl se přihlásil tím že přišel ke mě na návštěvu ..)
No a mimochodem bych vás chtěla poznat na jednu stránku - mého Komixu . Ano proč to nedám třeba do reklam já blb že ? Nevím, povím vám že to je o Marťanovy doslova :D . Právě pracuji na prvním dílu a pokud se tedy chce podívat na tu stránku klikněte na ikonu uvedenou níže
Pokud se o komiksu budete chtít dozvědět více tak si přečtěte článek -> o komiksu ( pokud tam není tak ještě není napsán :D )

Pomoz Riolovy

2. února 2013 v 15:38 | Alli
http://cdn.bulbagarden.net/upload/thumb/a/a2/447Riolu.png/200px-447Riolu.png
Tohleto je Riolu jak vidíš . Je zraněný a ztratil se svému pánovy . Jestli mu chceš pomoc musíš si získat jeho důvěru a pomoc mu dostat se spátky domů k jeho pánovy .

Pokud Riola dostaneš úspěšně domů získáš 2000$ a 100 $$ (spk)

- Musí to mít více než 6 řádků -